Het kan handig zijn om de geautomatiseerde testscripts in dezelfde programmeertaal te schrijven als die van de applicatie. Protractor heeft ook een aantal voordelen met betrekking tot het wachten op requests geïnitieerd door de Angular applicatie.OpzetDe training wordt in een groep van minimaal 4 en maximaal 10 deelnemers gegeven, zodat de kwaliteit van de training gewaarborgd kan worden. Aan de hand van praktijkvoorbeelden licht de docent de praktische toepasbaarheid toe.Deze klassikale training is interactief van opzet, wat betekend dat er veel tijd is voor het stellen van vragen of het inbrengen van eigen praktijk cases. Aan de hand van oefeningen werkt je een aantal scenario's uit.Deelnemers dienen een eigen laptop met local admin rechten mee te nemen.ProgrammaDe trainingsdagen lopen van 9.00 tot 17.00 uur, inclusief pauze.In deze professionele en praktijkgerichte training komen de volgende onderwerpen aan bod:
Introductie testautomatisering
Elementen benaderen
Voordelen typescript
Project opzetten met NPM
Jasmine en reporters
Protractor API
Page Objects
Handige libraries
DoelgroepDe training is bedoeld voor iedereen die zich wilt verdiepen in het gebruik van Protractor in combinatie met Jasmine voor het maken van geautomatiseerde tests. In het bijzonder testers en ontwikkelaars.Ervaring met de basis principes van programmeren is een pre.
Details
Duur:
2 dagen
Prijs
€ 895
Startdatum
Locatie
8 en 9 april 2021
Eindhoven
12 en 13 juli 2021
Amsterdam
7 en 8 oktober 2021
Den Haag
We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze site zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van deze site, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.Ok